Diyetisyen ankara, ankara diyetisyen, sağlıklı beslenme, zayıflamak istiyorum, sağlıklı zayıflama, selülit tedavisi, diyetisyen, ankara, diyet, diyet listesi, zayıflama, york testi, kilo alma, gıda intolerans testi, diyabette beslenme, çocuk beslenmesi, ankarada diyetisyen, ankara en iyi diyetisyen, gebelik dönemi beslenme, hastalıklarda beslenme, inbody testi, serbest radikal ölçümü, vücut analizi, zayıflama yolları, kolay zayıflama yöntemleri, diyet klinik, diyet merkezi, ankara zayıflama merkezi, ankara diyet merkezi, sporcu beslenmesi, dietmap, form ve bakım, form, obezite, bölgesel incelme, Radyo Frekans ile Bölgesel İncelme, Profesyonel Cilt Bakımı,  G5 ile Selülit ve Vücut Şekillendirme, Elektroterapi ve Lenf Drenaj, Elektroterapi, Lenf Drenaj, D VitaminiElektroterapi Bölgesel Zayıflama

 

Elektroterapi bölgesel zayıflamayı, sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını artırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Elektroterapi uygulamaları ile kilo verme kolaylaşır, yeni oluşan güçlü vücut kasları ile daha diri bir görünüm olur.

Elektroterapi (pasif jimnastik) kimyasal etki olmadan vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır. Zindelik sağlar.

Elektroterapi Bölgesel Zayıflamanın Uygulama Alanları

Elektroterapi bölgesel zayıflama şu alanlarda kullanılır:

  • Selülit tedavisi,
  • Lenfatik drenaj,
  • Tüm vücut şekillendirilmesi,
  • Elastikiyet kayıpları,
  • İncelme tedavisi,
  • Kas stimülasyonu,
  • Pasif jimnastik,
  • Lokal yağlanma.

Lenf Drenaj

 

lenfdrenajProser 03 ile yapılan lenf drenaj bölgesel zayıflama , karın ve bacaklarda sarkmalar ve varisle ilgili sorunlarda başarısını kanıtlamıştır. Bu cihaz ayrıca doğum sonrası bakım ile lenf ve toplardamar ödemlerinde kullanılıyor. Bu yöntem aynı zamanda vücuttaki fazla sıvıların da atılmasını sağladığı için kasları gevşetip rahatlatır.

Lenf drenaj ilk olarak 1932 yılında Cannes şehrinde uygulanmış. Danimarkalı masaj terapi uzmanı Dr. Emil Vodder ve karısı, bu teknik ile hastalarının kronik soğuk algınlıklarını hafifletmeyi ve boyunlarındaki yoğun lenf düğümlerini yumuşatmayı basarmışlar. Bu masaj uygulamasıyla lenf akışı hızlanıyor.

Lenf sıvısı ise enfeksiyonlarla savaşan “lenfosit” adi verilen hücreler içeriği ile bedenin hastalıklar ve enfeksiyonlarla savaşmasına yardımcı olan bağışıklık sisteminin önemli bir bileşenidir. Lenf sistemi, tüm vücudu saran bir ağ oluşturan lenf damarlan ile renksiz, lenf sıvısını vücutta dolaştırır.

Lenf drenaj masajı; sağlıklı bir lenf sisteminin vücut dokusunu ve hücreleri atık maddelerden ve asin sudan koruyabileceği, vücut fonksiyonlarının tam olarak çalışabileceği ve bağışıklık sisteminin kuvvetleneceği tezine dayanıyor.

uzman diyetisyen duygu öztürk, Diyetisyen ankara, ankara diyetisyen, sağlıklı beslenme, zayıflamak istiyorum, sağlıklı zayıflama, selülit tedavisi, diyetisyen, ankara, diyet, diyet listesi, zayıflama, york testi, kilo alma, gıda intolerans testi, diyabette beslenme, çocuk beslenmesi, ankarada diyetisyen, ankara en iyi diyetisyen, gebelik dönemi beslenme, hastalıklarda beslenme, inbody testi, serbest radikal ölçümü, vücut analizi, zayıflama yolları, kolay zayıflama yöntemleri, diyet klinik, diyet merkezi, ankara zayıflama merkezi, ankara diyet merkezi, sporcu beslenmesi, dietmap, form ve bakım, form, obezite, bölgesel incelme, Radyo Frekans ile Bölgesel İncelme, Profesyonel Cilt Bakımı, G5 ile Selülit ve Vücut Şekillendirme, Elektroterapi ve Lenf Drenaj, Elektroterapi, Lenf Drenaj, D VitaminiOnur Öztürk

Reaktif Hipoglisemi hastası danışanımız Onur Öztürk DietMap ile 30 kilo vererek sağlığına kavuştu. Kendisini buradan da tebrik ediyoruz

Devamı için tıklayın
uzman diyetisyen duygu öztürk, Diyetisyen ankara, ankara diyetisyen, sağlıklı beslenme, zayıflamak istiyorum, sağlıklı zayıflama, selülit tedavisi, diyetisyen, ankara, diyet, diyet listesi, zayıflama, york testi, kilo alma, gıda intolerans testi, diyabette beslenme, çocuk beslenmesi, ankarada diyetisyen, ankara en iyi diyetisyen, gebelik dönemi beslenme, hastalıklarda beslenme, inbody testi, serbest radikal ölçümü, vücut analizi, zayıflama yolları, kolay zayıflama yöntemleri, diyet klinik, diyet merkezi, ankara zayıflama merkezi, ankara diyet merkezi, sporcu beslenmesi, dietmap, form ve bakım, form, obezite, bölgesel incelme, Radyo Frekans ile Bölgesel İncelme, Profesyonel Cilt Bakımı, G5 ile Selülit ve Vücut Şekillendirme, Elektroterapi ve Lenf Drenaj, Elektroterapi, Lenf Drenaj, D Vitamini

Kıymet Ruşitler

Kıymet Ruşitler, DietMap’te başlayan sağlıklı yaşam serüveninde önce 17 kg, üstüne 9 kg vererek toplamda 26 kg ile süreci noktaladı. Tebrik ediyoruz.

Devamı için tıklayınız